O nas

My, czyli

reklama360

Jesteśmy Agencją Reklamową z Tomaszowa Lubelskiego. Na rynku od października 2015 roku. Realizujemy projekty dla lokalnych firm, ale także dla tych z Polski oraz z zagranicy. Na koncie mamy realizacje na rynek niemiecki, angielski, szwajcarski, a nawet ukraiński. Nasz zespół to młodzi, zdolni i pracowici ludzie z odpowiedzialnym podejściem do swojej pracy.

Uwielbiamy pracować nad nieszablonowymi projektami, dzięki którym możemy pokazać nasze możliwości. Współpracujemy z organizacjami dla których kreatywność i dobry design to podstawa współpracy.

Zaprojektowane przez nas materiały będą reprezentować Twoją firmę. Jest to duża odpowiedzialność, dlatego też staramy się wypełniać nasze obowiązki jak najlepiej.

Zaufaj Agencji Reklamowej ze świeżym spojrzeniem na rynek oraz design i zapomnij o konkurencji.

Poznaj

#360TIMEATTACK TEAM

Do 360TIMEATTACK TEAM nikt nie trafił przypadkowo. Każdy został przyciągnięty wizją rozwoju, pracą w dynamicznym, ambitnym zespole oraz perspektywą poszerzania doświadczenia i swoich horyzontów. Dzięki współpracy nasi specjaliści są w stanie stworzyć projekt, który nawet nie spełni, a przekroczy Twoje oczekiwania.

Łukasz Jaguś

Właściciel
koordynator produkcji

Założyciel reklama360. Sukcesywnie robudowywuje park maszynowy oraz poszerza zakres kompetencji i usług.

Paulina Jaguś

Specjalista
ds. Sprzedaży

Przygotuje ofertę dopasowaną na miarę Twoich potrzeb i budżetu. Sumienna, terminowa i zawsze uśmiechnięta.

Hubert Jarechowicz

Grafik

Młody grafik o szerokim spektrum zainteresowań od informatyki przez fotografię oraz grafikę 3D.

Dominika Iwanicka

Grafik

Jej mocną stroną jest grafika wektorowa. Specjalizuje się w projektowaniu nietuzinkowych logotypów. Jej pasją jest rysunek.

Klaudia Pisarek

Obsługa klienta

Dba o to, aby wszystkie maile otrzymały odpowiedź na czas. Odpowiada za przekierowanie zleceń do odpowiedniego działu.

Łukasz Lal

Oklejanie pojazdów

Aplikacje na pojazdach wykonane przez Łukasza wyznaczają nowe standardy w jakości oraz trwałości reklamy mobilnej.

Kamil Mandziuk

Monter reklam

Montaż wykonany przez Kamila gwarantuje solidną instalację reklamy na długie lata.

Karolina Sawa

Haft komputerowy / znakowanie odzieży

Odpowiada za jakość wykonywanych haftów oraz trwałość aplikacji termotransferowych i sublimacyjnych.

Iwona Szczerba

Produkcja

Obsługa systemów znakowania laserowego oraz druku cyfrowego.

HISTORIA FIRMY

 • 2015

  Początki rzadko kiedy bywają łatwe, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

  Ruszamy od firmy do firmy, aby pozyskać pierwszych klientów. Ciężki kawałek chleba zwłaszcza, kiedy nie jest się rodowitym mieszkańcem miasta i trzeba bazować tylko i wyłącznie na charyzmie i zdolnościach marketingowych nie mając zaplecza w postaci ustabilizowanego brandu. W początkowej fazie rozwoju firmy działalność skupiała się na instalacji małej reklamy zewnętrznej, oklejaniu pojazdów oraz drobnej poligrafii od wizytówek przez ulotki, zaproszenia, małe katalogi czy wreszcie sezonowo kalendarze. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną agencją, w której to realizowane było 90 % naszej produkcji.

 • 2016

  Zakup pierwszych maszyn

  Wraz z rozwojem działalności zakupiliśmy pierwszy system do druku cyfrowego marki XEROX oraz markowy ploter tnący i prasy do znakowania odzieży.

 • 2017

  Zaczynamy rekrutować

  Zleceń jest już dość sporo (jak na tamten czas), więc aby skrócić czas realizacji zaczynamy szukać nowych członków zespołu. Rekrutacja okazuje się trudniejsza, niż wydawało się to na początku.

 • 2018

  Rozwój parku maszynowego

  Firma zostaje wyposażona w nowoczesny sprzęt do druku wielkoformatowego HP LATEX. Dzięki ekologicznej technologii lateksowej brak jest nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych substancji jak w przypadku tradycyjnego druku z użyciem tuszy solwentowych.

  Wielkoformatowy druk lateksowy w przeciwieństwie do druku tradycyjnego jest dużo bardziej odporny na promienie UV, czy też niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz same uszkodzenia mechaniczne, często nie wymaga laminowania wydruków.

 • 2019

  Inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania

  Tradycyjny system do cięcia papieru zostaje zmieniony na gilotynę sterowaną cyfrowo renomowanej niemieckiej marki.

  Zakup pierwszego lasera CO2, którego parametry pozwalają na niezwykle dokładne cięcie lub grawer w drewnie, czy tworzywach sztucznych typu pleksi oraz skórze i papierze.

  Park maszynowy zasila również stołowa drukarka LED UV Marki Roland. Maszyna osiąga wysoką jakość druku na szerokiej gamie materiałów i podłoży od twardych przez miękkie, dzięki czemu możliwości są praktycznie nieograniczone.

 • 2020

  Lubelskie nie jest już dla nas wyzwaniem

  W styczniu powstaje nasz autorski brand GADŻETY Z SERCA ROZTOCZA, który dzięki targom reklamowym REMA DAYS Warsaw wchodzi na rynek ogólnopolski. Więcej o nim w oddzielnej zakładce.

  Park maszynowy zasila wysokoprodykcyjna drukarka sprawdzonej już przez nas marki Xerox. Nowy sprzęt daje nowe możliwości oprócz druku min. zszywa katalogi, składa ulotki. 2020 jest również rokiem, w którym zaczynamy przygodę z sublimacją.

 • Plany na przyszłość

  Budowa nowoczesnego budynku przygotowanego stricte pod produkcję z podziałem na sekcje tematyczne oraz zakup kolejnych maszyn pozwalających podnieść możliwości produkcyjne firmy.

  Szeroko pojęta Grafika 3D.

Nasze biuro i produkcja

Nasze biuro i produkcja mieści się na ul. Łaszczowieckiej 9. Biuro znajduje się na I piętrze budynku, natomiast produkcja na parterze. W klimatyzowanych pomieszczeniach rodzą się nowe pomysły i panuje kreatywna atmosfera.

Produkty oraz cena

Jak wskazuje sama nazwa firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszemu klientowi kompleksowa obsługę.

Druk cyfrowy, wielkoformatowy, reklama wewnętrzna, czy zewnętrzna, znakowanie odzieży oraz gadżetów, a także projekty i wdrażanie strony www, łącznie z ich pozycjonowaniem, a to wszystko w rozsądnie skalkulowanych cenach, które zawsze są konkurencyjne w stosunku do cen firm o podobnym profilu działalności.

Ekologiczne Rozwiązania

Od początku działania firmy kładziemy nacisk na produkcję ekologiczną. Państwa zlecenia są realizowane w większości na maszynach skonfigurowanych pod najnowszą ekologiczną formę utrwalania HP LATEX, czy LED UV. Podczas produkcji nie ma mowy o drażniących rozpuszczalnikowych zapachach, czy szkodliwych dla zdrowia i systemu nerwowego substancjach.

Logotypy UE