Strony internetowe

Zadbaj o wizerunek Twojej firmy w Internecie

Poniżej znajdziesz pakiety na strony internetowe z orientacyjnymi kosztami. Każdą stronę wyceniamy indywidualnie, jednak koszty zawsze mieszczą się w podanych zakresach cenowych.

Pakiet mini

800 - 1500 zł netto

Idealna na sam początek, kiedy chcemy przekazać jedynie podstawowe informacje i nie potrzebujemy rozbudowanych zakładek i funkcjonalności. Jest to opcja wymagająca najmniejszej inwestycji i pozwala na szybką realizację, nawet w kilka dni.

Co zawiera?

 • indywidualny projekt graficzny, mała galeria do 10 zdjęć, mapka Google
 • jedną stronę główną ze wszystkimi informacjami, bez dodatkowych zakładek
 • 2 lata gwarancji na naprawę ewentualnych usterek wynikających z ciągłego rozwoju przeglądarek i technologii

Późniejsza edycja możliwa jest jedynie przez programistę. Jeśli będziesz potrzebował zmian, możesz je nam zlecić. Przykładowy koszt edycji: dodanie 10 zdjęć: 50 zł netto.

Pakiet standard

1 800 - 5 000 zł netto

Jest to profesjonalna strona internetowa, wykonana z zgodnie z najnowszymi standardami. Prawdziwa wizytówka Twojej firmy w internecie, która zbuduje przewagę nad konkurencją.

Co zawiera?

 • indywidualny projekt graficzny
 • do 30 podstron / zakładek
 • galeria do 50 zdjęć, mapka Google, formularz kontaktowy
 • 2 lata gwarancji na naprawę ewentualnych usterek wynikających z ciągłego rozwoju przeglądarek i technologii

Późniejsza edycja możliwa jest jedynie przez programistę. Jeśli będziesz potrzebował zmian, możesz je nam zlecić. Przykładowy koszt edycji: dodanie 10 zdjęć: 50 zł netto.

Pakiet CMS (WordPress)

2 000 - 8 000 zł netto

CMS, czyli system zarządzania treścią. Twoja strona będzie posiadała prosty w obsłudze panel administracyjny, poprzez który będziesz mógł samodzielnie edytować treści na stronie, dodawać nowe zakładki, zdjęcia, pliki, galerie, prowadzić aktualności czy bloga.

Co zawiera?

 • indywidualny projekt graficzny
 • panel administracyjny do edycji i tworzenia treści
 • nieograniczona liczba podstron / zakładek
 • nieograniczona galeria, mapka Google, formularz kontaktowy
 • 2 lata gwarancji na naprawę ewentualnych usterek wynikających z ciągłego rozwoju przeglądarek i technologii

Będziesz mógł samodzielnie edytować treści na stronie poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny

Często zadawane pytania

Od czego zależy koszt strony internetowej?

Na cenę strony internetowej składa się wiele czynników i bez konkretnych informacji o jej wielkości czy funkcjonalnościach nie można jednoznacznie podać jej kosztu. To tak, jakby w salonie zapytać o koszt auta, nie podając żadnego konkretnego modelu ani wyposażenia :)

Na koszt wykonania strony wpływa m.in.:

 • jej wielkość, czyli liczba podstron i ich długość, ilość treści do wprowadzenia
 • liczba funkcjonalności, np. formularze, kalkulatory, aktualności
 • rodzaj materiałów do umieszczenia (wykresy, infografiki, tabele), skomplikowane układy treści
 • czy strona ma posiadać system zarządzania treścią CMS, który pozwala na jej samodzielną edycję poprzez panel, czy raczej ma być to strona statyczna, bez panelu (kiedy aktualizować trzeba ją raz na jakiś czas, zlecając to bezpośrednio nam)

Jakie koszty oprócz wykonania samej strony będzie trzeba pokryć?

Wykonanie strony internetowej to koszt jednorazowy, jednak musimy liczyć się z tym, że naszą stronę internetową musimy utrzymywać i wiążą się z tym dodatkowe, stałe koszty, które są niezależne od agencji. Dodatkowym kosztem jest domena oraz hosting. Co to takiego?

Domena to adres www naszej strony. Domenę musimy zarejestrować, a następnie co roku odnawiać, inaczej ktoś inny może ją wykupić i stracimy do niej dostęp.

Hosting to miejsce na serwerze, gdzie znajdują się pliki naszej strony. Bez tego nie jest możliwe wyświetlanie jej w Internecie. Na serwerze można uruchomić również firmową pocztę.

Ile to kosztuje?
Rejestracja domeny jest GRATIS. Koszty: 150 zł netto / rok za przedłużenie domeny i 150 zł netto / rok za hosting do 2 GB (pomieści stronę internetową i średniej wielkości pocztę firmową). Większe powierzchnie wyceniamy indywidualnie.

Co muszę przygotować?

W pierwszej kolejności będziemy potrzebowali informacji, w jakiej stylistyce mamy stworzyć stronę. Dlatego poprosimy Cię o kilka linków do przykładowych stron internetowych, które Ci się podobają.

Do przygotowania strony potrzebne będą materiały, czyli jej zawartość. Ze swojej strony możemy zaproponować Ci zaplanowanie struktury i układu treści oraz rzeczy jakie powinny się na niej znaleźć, ale jeśli chodzi o teksty i wartość merytoryczną, to dostarczenie ich będzie po Twojej stronie. My ubierzemy to w przejrzystą i nowoczesną szatę graficzną, a następnie przekształcimy w funkcjonalną stronę internetową.

Jeśli nie masz jeszcze logo ani żadnych materiałów reklamowych to chętnie je dla Ciebie przygotujemy. Napisz do nas, czego potrzebujesz a my prześlemy Ci indywidualną ofertę.

Wyceny i zamówienia

W celu uzyskania wyceny prosimy o wypełnienie formularza

FORMULARZ
Logotypy UE